Ballina Urimet Dhe Pėrshendetjet Radio Rainca Chat Forum RadioRainca Filmat Shqip Muzik Mp3 Ilahi ShqipJuly 26 2014 17:09:13
Marketing
Qendra
Ballina
Urimet Dhe Pėrshendetjet
Radio Rainca Chat
Artikull
Downloads
FAQ
Forum RadioRainca
Web Linkat
News Categories
Na Kontantoni
Foto Gallery
Kėrko
D Ė R G O NĖ RADIORAINCA
Staffi Nė RadioRainca

Film-Datenbank
Filmat Shqip
News Archive
Muzik Mp3
VIP PERSON
Video Qesharake
Rumble Town
Humor Filma 1
Html Codi RadioRainca
Barcoleta
Flash Chat
Falja e Namazit
Blerim Berisha Video Kipet
Ilahi Shqip
Adem Ramadani
Bashke e Kallim
KURAN SHQIP
Web Statistik
Todays Events
RadioRainca
BILARDO
Hape Msn Ne RadioRainca.Net
RadioRainca
Ilahi Shqip
Falja E Namazit
Forum Temen
Temen Te Reja
Presheva-Top.Tk...
Njė Puthje
Kur Ti Hesht
Poezi Shqiq
Mesazhe Dashurie


Top Temen Ne Forum
Mesazhe Dashurie[1]
Staffi RadioRainca[1]
Presheva-Top.Tk...[0]
Njė Puthje[0]
Kur Ti Hesht[0]

Artikull I Fundit
Qka Deshironi Tė Ju ...
Foto V i P
Ora Si Pas Vendit
Top Filmat Shqiptar
[ Smail Puraj Bama hallall moj n ] [ Viola Gurbeti RadioRainca.Com ] [ Salim Arifi Du Du Me Jetu Dash ] [ Vanessa tinzar DashuriaNeDiasp ] [ Vėllezerit Sururi Maturant Das ] [ Rovena Stefa - Adrese pa emer ] [ Duli - Genjeshtare ] [ As i fundit as i pari RadioRai ] [ Aziz Murati U Martove Rainca.o ] [ Elvana Gjata - Mames ]
Top Radio Shqiptare

Ndegjo RadioRainca Ne Internet 24/7 Online


Zgjedheni Radio Stationin Tė Cilen Keni Deshir Tė Ndigjoni Dhe Klikoni Nė Botoni Kliko Ndigjo Radion

Ditlindja im Juli
10.07 asan (23)
09.07 mexhide (23)
14.07 besii (24)
10.07 jetmira (42)
Kommentar i Fundit
Asnj Komentar
vorhanden
Hyrja Nė MSN
Donate
Kontributi Juaj Per RadioRainca Marketing
Ma I Ri Filmi
Smail Puraj ... [09/07-09]
Viola Gurbet... [26/06-09]
Salim Arifi ... [22/06-09]
Vanessa tinz... [22/06-09]
Vėllezerit S... [22/06-09]
Security System 1.7 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
Mehr Sicherheit mit dem
BS-Fusion Security System.
CTracker - cback.de


Member Locations
Albania 17
Switzerland 12
Austria 8
Germany 3
preshev 3

Na Kontaktoni
Kampf gegen Spam
Ku Jan Antar(e)?
Votoni Pėr Web Faqen

Homegate.ch
immobilien, wohnung, wohnen

Immobilien, Wohnung, wohnen

Seiten Statistik
Mitglieder: 104
Forumkategorien: 54
Forumthemen: 21
Forumbeiträge: 24
Fotoalben: 7
Fotos: 68
Linkkategorien: 1
Links: 9
Artikelkategorien: 2
Artikel: 1
News:
Shoutbox: 22
Duaja E Nėnes
Mir Se Erdhet Ne RadioFoleja Chat Urimet Dhe Pershendetje www.arditachat.ch

>>>Ju lutem, respektoni tė gjitha rregullat e xat Chati-t

1. Ndalohet ofendimi i tė tjerėve nė dhomėn kryesore nė ēdo lloj mėnyre.
2. Nėse kini ndėrmend tė ofendoni dikė Bisedo nė privat me personin(e).
3. Ndalohet hyrja nė dhomė me pseudonim ofendues ose tė pisėt.
4. Ndalohet rreptėsisht ēdo lloj reklame nė dhomėn kryesore, qoftė adresė interneti apo dhome tjetėr.
5. Ndalohet pėrdorimi i vazhdueshėm i shkronjave tė mėdha (Psh KESHTU), Dhe pėrsėritja e shpeshtė e tė njėjtės fjali.
6. Ndalohet pėrdorimi i gjuhėve tė tjera pėrveē shqipes.
7. Ndalohet perdorimi i ikonave ne nickname.
8. Te gjithe qe nuk zbatojne rregullat e mesiperme do te nxirren jashte nga dhoma.
9. Nxjerrja mund te jete nga 1 ore deri ne 0 (Pėrgjithmon). (Tregoni me Kujdes) Me Rrespekt Stafi I chatit RadioRainca.Com

Ju lutem Lexoni Mods Moderator Guidelines!

1. Mos e ndalimit, gjuajtje, tė bėjnė njė anėtar njė mysafir ose pa arsye (mund tė mos kenė arsye tė jenė nė kuti).
2. Nėse njė anėtar po thyen rregullat, ata bėjnė njė mysafir.
3. Mos member njerėzve nėse ato nuk ndihmojnė.
4. Mos e ndalim-un ose ri-anėtar dikush po tė mos e dini se pse ata u ndaluan / guested.
5. Mos gjuaj me shkelm pėr "Jo kurorėzon" ose ndonjė rregull nuk pėrfshihen kėtu.
6. Mė shumė pėr tė tė shtohet ...

Kommentar
Radio Rainca Tė March 05 2009 15:13:33
jeni te mir se ardhur ne web faqen tonė www.radiorainca.com ku mundeni te gjeni mp3 video muzik ilahi filma humor e shum e shum te qera na vizitoni e binduni vet
Radio Rainca Tė March 05 2009 20:47:22
Pėrshendetjet & Urimet nė Radio Rainca Nga ora 20:00 - 23:00 Ndersa Diteve Tė Vikendit Nga Ora 21:00 - 01:00, Deshirat e juaja permes Telefonatave 00 41 31 526 91 60 +41 41 526 10 73 Mobil: Si Dhe Deshirat e juaja me sms 0041 77 422 76 69. Pėr Adhuruesit e Radio Rainca Pėrshendetjet e juaja permes e-mail adreses do te lexohen prej ores 21:00 - 22:00 Dhe Pastaj Vazhdojm Me Telefonatat e juaja
Radio Rainca Tė May 13 2009 03:36:16
radiorainca.ch radiorainca.com jetlinda.ch rainca.ch lumturija.ch dashurianediaspor.com radiorainca.net radiorainca.tk albanianmusic.ch rainca.org rainca-top.com presheva-top.de
Radio Rainca Tė May 29 2009 18:33:43
malli per ty frymen ma ndali
eja tek une nje puthje ta fali
kur ti puthesh buzet e mia
do ta kuptosh shpirt se qesht dashuriPranoje kėtė porosi prej njė vajze qė nė shpirt
ėshtė romantike nė dashuri fantastike e cila ndonjėherė
e harron edhe vetveten por pėr ty mendon tėrė jetėn Fitorja mė e madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
ibeee Tė May 31 2009 00:06:01
mir mrama jam ere ne ket veb faqe ama pom pelqen shum ju deshiroj qdo te mir vetem suksese
ibeee Tė May 31 2009 14:49:27
ej radi rainca jeni tfort ekeni ni komb ilidhi shqiptart an ekend ju deshiroj qdo sukses se jem shqiptar e smbesim vet me ket radio pe kem me let ju duaaaaaaa te gjithve
Besa-pr Tė June 25 2009 00:12:55
tung nga besa jen shummm te mire veqe kalon mir qaoooooo besa
petriti_ch1 Tė July 06 2009 23:47:46
tung ibe a je mir si kalon
Dėrgo komentin
Kyēeni, pėr tė shėnuar ndonjė komentė.
Marketing Ne Radio Rainca
Ilahi Mp3 Radio Rainca
Rainca Top The Best Albania TopSite

InfoPanel
 @Radio Rainca11 weken
 ~Zana174 weken
 @albani_zh174 weken
 ~qefser261 weken
 ~BaBa-Tr0d0N261 weken
 ~clirimi261 weken
 ~olsa261 weken
 ~DoNnIkAa261 weken
Presheva-Top....
[0 / 1706]
Njė Puthje
[0 / 1636]
Kur Ti Hesht
[0 / 1726]
Poezi Shqiq
[0 / 3398]
Kush troket s...
[0 / 1910]
Rainca-Top.Com
[0 / 1944]
Erotik
[0 / 3443]
Postimi 2
[0 / 2249]
Historia e Lu...
[4187]
Erotik
[3443]
Poezi Shqiq
[3398]
Postimi 1
[3317]
Nazmija e Avn...
[3293]
Staffi RadioR...
[3258]
Rregullat e F...
[2346]
Postimi 2
[2249]

Kėrko Titullin:
Artikel News Foren Shkarkime Web Links Anėtar/e
Urimet Dhe Pershendetjet Nė Media Player Tė Ndėgjoni Edhe Tė Shkrani Urimet E Juaj

Te Rainca Mobil
Pershendetje & Urimet Nė RadioRainca
Faqen Startuese

Kliko Kėtu tė Bėni www.radiorainca.com Faqen Startuese!RadioRainca

RadioRainca Nė Facebook
Login
Pseudonimi-Nick

Fjalėkalimi-PasswortiKeni Humbur Fjalėkalimin?
Kėrko qė tani Kėtu Njė tė ri
Radio Rainca
Per Ju Dhe Me Ju Se Bashku

Tel: + 41 31 526 91 60

Mobil: + 41 76 216 83 90

+ 41 77 422 76 69

Ndegjo Radio Rainca Ne

Mir Se Vini Ne Radio Rainca Chat

Kush Esht OnLiNe
Vizitore Online: 2
Asnji Antar(e) OnLiNe

Antar(e) te regjistruar: 104
Antaret(e) Te Pa Aktivizuar: 0
Pershendesim Antar(e) e Rinji: ardian
Kend e kemi tė Kyēur?
Radio Rainca 11 weeks
Zana 174 weeks
albani_zh 174 weeks
qefser 261 weeks
BaBa-Tr0d0N 261 weeks
clirimi 261 weeks
olsa 261 weeks
DoNnIkAa 261 weeks
fatoni 261 weeks
amiga 261 weeks

Sondazhė
Qka Ju Pelqen Nė RadioRainca

Muzik Mp3

Video Clipe

Lajmet

RadioRainca

Skam Ide

Ju duheni te kyqeni, pėr tė votuar .
Chat I Shpejt
Chati i Shpejt vlen vetėm pėr Anėtar(e), te regjistruar

qefser
20/07/2009 10:28
pershendetje per te gjith vizitoret e radio rainca,com je i mrekullushem dj,armani edhe naten edhe titen jeni me ne ju lumt vec ashtu vazhdoni sec u knacem me muziken e juaj ju uroj diponim te kendshe

fatoni
18/07/2009 12:32
pershendetje per gjith vizitort e radiorainca.com ju deshiroj vikend te kendshem

lolita
13/07/2009 20:20
pershendetje per te gjith ama ne veqanti per dj-armani qe me disponoje

albani_zh
22/06/2009 04:17
pershendetje per te gjith vizitort e radiorainca.com ju deshiroj qaste tė kėndshume me radioraincen

arber_aut
20/06/2009 10:31
Pershendetje Pėr Gjithė Ndegjust Tė RadiRainces Ju Deshiroj Gjdo Tė Mir Ne Jet Gjithashtu edhe Dj-Armanin e Pershendes Shum

Zana
30/05/2009 09:23
te na ben diten e disponume me muziken dhe deshirat tona

Zana
30/05/2009 09:22
ndegjusve te radio rainces ju deshiroj nje pushim te mir ne keto dit vikendi si dhe disponim permes valeve te radio rainces ndersa dj armanit i deshiroj pun te palodhshme si gjithmon qe din vetem ky t

Radio Rainca
17/05/2009 23:47
Zana Tė Pershendes Drejtoresh Si Pik E Par A Je Mir,Sa I Per Ket Muzikes RadioRainca Ju Afron Vendlindjen Sa Mė Afer Dhe Pastaj Te Argetoni Me Valet E RadioRainces Dhe Tė Mos Kurseni As Gjee Pėr Ju

Zana
17/05/2009 13:39
pse more dj Armani po na mshel mrena me ket muzik te bukur ,qe nuk na len me dal vetem te rrim afer kompjuterit dhe te ndegjojm muziken qe naj zbukuron ,argeton diten

Radio Rainca
17/05/2009 12:54
Pėrshendetjee per te gjith vizitoret jeni te mrekullushum ju deshiroj nji pas dite te bukur me valet e radiorainces

Chat Archivi
Marketing

Ke Deshir Tė Jesh Dhe Ti Partner I Web Faqes DashuriaNeDiaspor.com!
Random Photo
Babeta shahini
Babeta shahini
V I P Tė Estrades Shqiptare
Kėrko Nė RadioRainca
Kėrko Nė RadioRainca Se Bashku Me Google Ju Afrojm Tė Gjitha
Kėrko Nė Google Muzik Mp3 Video Klipe Radio Striming E Shum Ejt...
Top Filmat Shqiptar
[ Smail Puraj Bama hallall moj n ] [ Viola Gurbeti RadioRainca.Com ] [ Salim Arifi Du Du Me Jetu Dash ] [ Vanessa tinzar DashuriaNeDiasp ] [ Vėllezerit Sururi Maturant Das ] [ Rovena Stefa - Adrese pa emer ] [ Duli - Genjeshtare ] [ As i fundit as i pari RadioRai ] [ Aziz Murati U Martove Rainca.o ] [ Elvana Gjata - Mames ]
Links
webfaqe.ch
Armanipr.Tk
Lumturija.tk
RadioRainca.tk
Rainca-Top
www.albanianmusic.ch
presheva-top.de
All Web Links...
Online Stats
Gäste Online: 2
Mitglieder Online:
Keine Mitglieder Online


Registrierte Mitglieder: 104
Unaktivierte Mitglieder: 0
Neustes Mitglied: ardian

Besucher Heute: 1804
Besucher Online: 2
Max. Onlinerekord: 45
Max. Tagesrekord: 7143
Besucher Gestern: 1733
Besucher Monat: 29681
Besucher Gesamt: 683962

Letzten 24h: 
© RadioRainca.Net | RadioRainca.Com | RadioRainca.Ch © Jetlinda.Ch | AlbanianMusic.Ch | DashuriaNeDiaspor.Com